Škola u prirodi

ŠKOLA U PRIRODI - CRIKVENICA - rujan 2014.

Učenici 3.b i 4a.b.c. sa svojim učiteljicama Marijom Marić, Ljubom Grahovac, Snježanom Hmurom, Irenom Sedlar, Romanom Anom Reščić te Nives Šprajc prvi tjedan nastave proveli su u Hostelu Stoimena u Crikvenici. Uz mnogo pjesme, plesa, zabave naučili su mnogo o primorskom zavičaju.

Posjetom Akvariju upoznali su se sa životinjskim i biljnim svijetom podmorja Jadranskog mora;  na Vrbniku su se susreli s najužom ulicom na svijetu ; a na Kuli Nehaj u Senju nakratko su upoznali život uskoka te osjetili snagu senjske bure.

Umorni i puni dojmova vratili smo se sretni i spremni za sve izazove nove školske godine.

Na Sljeme,na Sljeme, na Sljeme

Gdje Zagorje celo beži…

Pobjegli su i učenici  trećih razreda u periodu od 4.do 8. veljače 2013.

Nezaboravnih pet dana u zimskoj idili Sljemena, osim u učenju, proveli smo hodanjem po dubokom snijegu do Sljemenske kapelice i rudnika Zrinjski, sanjkajući se i grudajući se.

Večeri smo provodili plesom u pidžamama, pod maskama, pjevajući i slaveći čak četiri rođendana.

Pogled sa Sljemena na, oblacima pokriven, Zagreb ostat će nam u dugom sjećanju.

Učenici 3.a,b i c razreda