Djelatnici
Djelatnici škole
Administrator / datum: 1. 9. 2015. 11:23

U našoj školi trenutno je zaposleno 66 djelatnika koji rade u nastavi, stručnoj službi ili u tehničkoj službi. Svi oni međusobno surađuju kako bi rješavali probleme i omogućili učenicima da im boravak u školi bude što udobniji i ljepši.

STRUČNA SLUŽBA

Borislav Radman – ravnatelj

Tihana Vranković Skoko – pedagog

Stella Rožman – logoped

Ljiljana Samardžić – soc. pedagog

Milena Jukić Bandić(Luka Wintersteiger)- knjižničar

RAZREDNA NASTAVA

Ivanka Ivančić, Snježana Hmura, Ljuba Grahovac, Višnja Mušnjak, Marija Marić, Andreja Kosorčić, Marijana Kovačić, Lidija Paleka, Romana Malešević, Ana Romana Reščić, Katarina-Anita Šutalo, Željana Đevenica.

PRODUŽENI BORAVAK

Vedrana Madunović Vugrić, Renata Mladina, Irena Sedlar, Željka Hrnjica, Ankica Hoborka, Anita Delić(Ivana Gruban), Petra Šelebaj

PREDMETNA NASTAVA

Jasminka Možgon - Jarić, Mirjana Miljković, Josipa Bosnić (hrvatski jezik i književnost), Dijana Škrobica, Lana Link, Tihana Mesić (engleski jezik), Ljiljana Crnković (njemački jezik), Despina Belčovska Velinska (makedonski jezik), Tamara Štambuk (likovna kultura), Damir Zovko (glazbena kultura), Kristina Tkalec,  Anđela Pavić Mišura, Petar Radanović (matematika), Romina Dubajić (fizika i tehnička kultura), Marko Kozina (tehnička kultura i informatika), Suzana Kovač (kemija i biologija), Petra Brbora Smrdelj  (biologija i priroda), Diana Fantela Belinić (geografija), Dubravka Zavrtnik (povijest), Davor Kujek (povijest i zemljopis), Nives Šprajc, Vesnica Roščić (tjelesna i zdravstvena kultura), Iva Brabenec, Željka Culej Kučko, Iva Janja Bezjak (vjeronauk).

ADMINISTRATIVNO - TEHNIČKO OSOBLJE

Ivan Jurić (tajnik), Radmila Kirinić (blagajnica), Sanja Dukić (računovotkinja), Darko Balić, Damir Novosel (domari), Ines Bilušić, Jasminka Gaberšek, Palmira Bišćan, Marica Ostreš - Novosel, Gordana Matić, Ankica Mihaljković, Mara Radoš, Aleksandra Aničić (spremačice), Tanja Njegovan, Andrea Pribanić, Ljiljana Pažur i Simona Kašćelan (kuharice).

[OPŠIRNIJE]