PROGRAM PROMETNE KULTURE ZA NAJMLAĐE
Autor: Administrator , 18. 4. 2017.

12.4.2017. - Danas se u OŠ Nikole Tesle u Zagrebu učilo o prometu, sigurnosti i prevenciji. Uz Jumicar ekipu, kojoj su se pridružili vatrogasci iz DVD-a Prečko te Klub mladih Crvenog križa Zagreb, učenje je bilo lako i zabavno. Edukaciji se priključio i predstavnik naše partner udruge JCI – gdin. Toni Tvrtković.

Više o ovom događanju pročitajte pod opširnije ili na linku http://jumicar.net/os-nikole-tesle-precko/#more-3686.

Naši su mali vozači na poligonu testirali svoje vještine u prometu i tako spoznali da nije jednostavno upravljati vozilom. Edukaciji se pridružio i policijski službenik VII. PP Zagreb, koji je nadgledao aktivnosti.

Na radionici Crvenog križa djeca su saznala osnove pružanja prve pomoći, a prava atrakcija tijekom dana obuke uvjerljivo su bili vatrogasci  DVD-a Prečko: gdin. Goran Ostrički,  gdin. Zdenko Jakšić, gdin. Dario Dodig, gdin. Mladen Ivačević, gđa. Ivana Popović i gdin. Borna Kamber. Dinamična ekipa pobrinula se da animira naše male polaznike, ali ujedno ih upoznaju s djelatnošću vatrogasnih društava. Pvi put na našoj edukaciji vatrogasno društvo uključilo je potražne pse Culta i Ramosa. Ovim putem se zahvaljujemo svima na sudjelovanju i doprinosu u programu.

Pozdravljamo sve učiteljice te zahvaljujemo upravi škole na dobro obavljenoj organizaciji.

Izvor: http://jumicar.net/os-nikole-tesle-precko/#more-3686