2. ADVENTSKA VEČER U TESLI
Autor: Administrator , 13. 12. 2016.

U iščekivanju Božića, u srijedu, 7.12.2016. održali smo  2. adventsku večer u našoj školi. Dočekala nas je bajkovita pozornica u predvorju škole za koju su zaslužne učiteljice Tamara i Anita te učenici likovne skupine. Bjelina koja nas je očarala bila je uvod u pjesmu, ples, glazbu i riječi. Sve detalje možete pročitati pod opširnije.

Na početku je mali zbor otpjevao adventsku pjesmu „Visom leteć“ uz vodstvo učiteljice Marijane.

Dramsko recitatorska skupina pripremila je lutkarski igrokaz „Dolazi zima“ te nekoliko božićnih recitacija uz mentorstvo učiteljica Lidije.

Mala glazbena radionica otpjevala je i odsvirala, zajedno sa svojom učiteljicom Snježanom, pjesmu „Mali Božić“.

Plesna skupina iz produženog boravka, pod vodstvom učiteljice Renate, plesala je uz pjesmu „Santa Claus is coming to town“.

Iznenađenje večeri bila su djeca koja polaze glazbene škole te su svoje umijeće pokazali i svojim prijateljima u školi: Maja na flauti, Petra na harfi, Jakov na violini te Niko na sintisajzeru.

Prve voditeljske korake odradili su Sara i Ivan, učenici trećih razreda.

Da bi svi dobro čuli što se na pozornici događa, pobrinuo se knjižničar Luka.

Srce nam je bilo puno kad se zaorio pljesak zadovoljne publike. heart

U iščekivanju bijelog Božića i sljedećih adventskih večeri, pozdravio nas je mali zbor pjesmom „Pada snijeg“.

Marijana Kovačić