1.sat  8:00 - 8:40

6.sat 17:20 - 18:00

LIKOVNI RADOVI UČENIKA 5.-8.RAZREDA

Sigurnosno stanje škole na početku 2.polugodišta
Autor: Administrator , 16. 1. 2021.

Pismo ravnateljice i obavijest Gradskog ureda za obrazovanje o stanju naše škole nakon potresa nalaze se pod opširnije.

Dragi roditelji, učenici i prijatelji Škole!

Nakon održanog sastanka i očevida oštećenja škole, zaključak statičara, inženjera i pročelnika Gradskog ureda je da je škola sigurna te da će učenici razredne nastave krenuti s nastavom u školi, a sukladno epidemiološkim mjerama učenici predmetne nastave, nastavu će pratiti do daljnjega online.

Radovi sanacije na školi će se provoditi uz potrebne mjere zaštite. Nakon izrade projekta sanacije, izvođač će dostaviti terminski plan radova.

Ovo su mjere koje će se poduzeti tijekom izvođenje radova:

- zona radova će se ograditi u punoj visini zaštitnim platnom (pregradom) koja će osiguravati nesmetano odvijanje radova bez ometanja nastave (prašina, buka i dr.)

- ulaz radnika na gradilište biti će dislociran od ulaza djelatnika škole i učenika
- unos materijala i opreme osigurati će se izvan radnoga vremena škole
- postaviti će se obavijesne oznake da se na predmetnome dijelu odvijaju radovi, te da je strogo zabranjen pristup u zonu radilišta
- evakuacijski putevi iz škole biti će osigurani za cijelo vrijeme odvijanja radova bez ugroze stanja evakuacije koja je predviđena evakuacijskim planom.

Protokol u slučaju potresa je pripremljen i učenici će se s njim upoznati na prvom nastavnom danu kada ćemo ju s djecom i provesti. Vas će s njim upoznati učiteljice na roditeljskim sastancima koji će održavati u sljedeća dva tjedna.

Morate znati da je škola sigurna, ali kako bismo se što prije oslobodili straha i nelagode trebamo biti što sigurniji i znati točno što nam je činiti, a to ćemo postići vježbom i stalnim ponavljanjem pravila. Rutina je najbitnija za djecu.

U nadi da ste svi dobro i Covid-19 negativni, srdačno vas pozdravljam.

Dopis Gradskog ureda za obrazovanje nalazi se u prilogu.

OS_NIKOLE_TESLE_-_obavijest.pdf (337.11 KB)
Naljepnica_OS_Nikole_Tesle_(1).pdf (127.08 KB)